Průmyslové nemovitosti
Ref: 106097

Adelardis Park Pilsen

Plzeň

PronájemCena na vyžádání

Popis

Adelardis Park se nachází v zavedené průmyslové zóně vedle areálu tradičního českého výrobce Škoda Plzeň. Tento areál se řadí mezi nejlepší a nejkvalitnější výrobní prostory v Plzeňském kraji. V nabídce jsou jednotky již od 400 m2 s kancelářemi a interiéry kategorie kvality A+ až do velikosti 6 000 m2 s možností přizpůsobit prostory dle požadavků nájemce. Kvalitní provedení ocení nejen nájemci s vyššími nároky na příjemné pracovní prostředí. K nadprůměrné kvalitě a vybavenosti tohoto areálu přispívají i jídelna, pošta, nepřetržitá ostraha u příjezdové brány, parkování a ubytovací zařízení v blízkosti budov.
Díky blízkosti centra a dálnice mohou návštěvníci a zaměstnanci využívat výhod vynikající dopravní dostupnosti automobilem (rychlé napojení na dálnici D5 pomocí rychlostních komunikací), autobusem (3 linky staví přímo před vjezdem do areálu) i vlakem (zastávka Plzeň-Skvrňany u zadní brány).
Nájemci ocení i železniční vlečku, která je již zavedena k většině z nabízených budov. V některých halách jsou přípravy na jeřáby (nosnost 5t).

Energetické hodnocení

Energetické hodnocení

Lokalita a dopravní spojení